Доросле майбутнє Ярослава у наших руках!

0

Чужих дітей не буває, як не буває і чужого горя.

На 6247 гривні стала ближчою мрія маленького чернігівця Ярослава Артамонова.

65 чернігівських родин, незважаючи на «нельотну» погоду, прийшли у неділю, 21 липня на благодійно фотозйомку.

Загалом сфотографувалось 75 діточок та три песика – 770 фото.

Маленькому хлопчику терміново потрібна операція по подовженню кінцівок. У свої три рочки малюк має страшні діагнози – ахондроплазія та гідроцефальний синдром. Як і всі дітки, Ярослав мріє стати дорослим, але для здійснення мрії потрібні великі гроші – 15 тисяч доларів.

Зараз зріст Ярославчика складає всього 82 сантиметри. Щоб стати таким, як усі, малюку необхідні операції по подовженню гомілки, стегна, плеча …

Ярослав дуже хоче дотягнутися до ручки дверей, навчитися обслуговувати себе, грати з однолітками і не чути образливих і страшних слів… але для цього потрібна коштовна операція. На неї у батьків хлопчика немає грошей.

Операція проходитиме в кілька етапів. Ярославу потрібно подовжити стегна та плеча. Операцію на гомілках вже зробили. Завдяки хірургічному втручанню вдається досягти зростання близько 156 сантиметрів. Цього достатньо, щоб у дорослому віці хлопчик зміг самостійно себе обслуговувати і вести звичайний спосіб життя. Операція проводитиметься в Інституті патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка АМН України (Харків) хірургом С.А. Хмизовим.

Батьки Ярославчика звертаються до всіх небайдужих людей з проханням допомогти дитині.

Реквізити

«Приватбанк»

карта № 4149 4377 0625 1103

Артамонова Наталія Юріївна

Ощадбанк

№ 4790 9602 1486 2022

Артамонова Наталія Юріївна

Контакти: (096) 326-45-40, Наталія, мама

Допоможемо Ярославу вирости!
Loading...Залишити коментар