ПАРТИЗАНІНГ: Лекція Мейка (Антона Польського)

0
18 липня, четвер, 19.00
(CSM, вул. Фрунзе 14-18, оф. 18)
© Костянтин Стрілець
Антон Польський (Мейк) – один із ідеологів і засновників московського сайту Партизанінг.
У його лекції йтиметься про партизанські практики та політичний контекст деяких проектів, про групи людей, яким немає місця в місті, та про місця, яких місту бракує, про вандалізм, виключення, міграції та секс у публічних просторах. Крім того, метою Мейка є не лише прочитати «хіп-хоп» про проекти міського перепланування у Москві, але й обговорити майбутні проекти у Києві.
Нагадаємо, що наприкінці травня, в рамках проекту «SPACES: Архітектура спільного», учасники Партизанінгу реалізували серію інтервенцій в Києві. На території Юності Ігор Поносов спільно з Сашею Курмазом розмістили мапи, на яких відвідувачі могли відмічати тематичні точки в місті: цікаві місця, проблемні місця, велосипедні маршрути. На четвертій мапі, партизанській, самі художники позначили фотографіями місця своїх «втручань» у міський простір Києва.
Антон Польський (Мейк) – художник, активіст, історик мистецтва. З кінця 90-х років займається вуличним мистецтвом. Закінчив факультет історії мистецтва Російського Державного Гуманітарного Університету.
 
Партизанінг  міжнародне міждисциплінарне явище, назву якому дала група московських художників та дослідників у 2011 році. Ними ж був заснований однойменний блог. Проект ставить собі за мету відображати й популяризувати ідеї вільного висловлювання або дії, спрямовані на переосмислення та перебудову міського середовища й суспільства в цілому через соціально-орієнтовані міські інтервенції. Часто ці проекти реалізуються разом зі звичайними городянами, не зрідка є анонімними та не претендують на те, аби називатися мистецтвом. 
Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтесь за мейлом [email protected] або телефоном 044 501 94 61.Loading...Залишити коментар