Де живуть багаті? Оприлюднено місця, де живуть мільйонери - Перший Соціальний

Де живуть багаті? Оприлюднено місця, де живуть мільйонери

0

«Чим багаті, тим і раді», – говорять звичайні люди. «Багаті теж плачуть», – відповідають багаті, адже емоційно неможливість замовити чартером омарів дуже подібна до відчуттів, які виникають тоді, коли не можеш собі дозволити булочку з маком.

Соціальний портал «Страйк» запрошує зазирнути через замочну щілинку туди, де живуть багаті. Пам’ятайте, немає жодних дверей, які не бере «болгарка». 

Німецька газета Handelsblatt опублікувала рейтинг країн з найбільшою кількістю багатіїв. Спробуймо проглянути цифри та подивитися, наскільки вони співпадають з нашими уявленнями.

Для визначення рівня особистого багатства людини застовують методику визначення High Net Worth Individuals.  Таким чином, до багатих людей можна віднести тих, хто володіє одним мільйоном доларів без врахування нерухомості, колекції цінних речей, а також предметів споживання. Тобто – людей, які володіють реальним мільйоном доларів, у чемоданчику. Як у кіно.

У 2012 році таких людей нараховувалось близько 11 мільйонів – досить для невеличкої країни багатіїв.

Країни мільйонерів: Елізіум офлайн

У Південній Кореї таких людей нараховується 160 тисяч. Цікаво, що за минулий рік їх кількість збільшилася на 10,9% (тут і далі –  у порівнянні з 2011 роком). Кому криза, а кому добра мама…

Зовсім на трішки обігнала Південну Корею Бразилія: там людей зі значними грошовими заощадженнями – 165 000.

Майже на 11 тисяч людей відірвалася Італія – там нарахували 176 тисяч багатіїв, що на 4,5% більше, ніж позаминулого року.

Австралія помітно відривається від трійки країн-аутсайдерів. По-перше, кількість багатіїв зросла на 15%. По-друге, там таких людей уже 207 тисяч.

Швейцарія поступається країні кенгуру темпами, але випереджає кількістю – 282 000 людей та 12% – темп зростання їх кількості.

Канада – 298 000 осіб, і  6,5% відсотків зростання. Магічне сьоме місце у рейтингу!

Романтична Франція – шосте місце. 430 000  справжнісіньких мільйонерів – це на 6,4 % більше, ніж у 2011!

А зараз хитрий заробітчанин, який сидить у авторові статті, затамував подих – перша п’ятірка рейтингу!

Вхід у п’ятірку лідерів відкриває Великобританія – у 2012 році там було 465 000 забезпечених людей, а це – на  на 5,4% більше, ніж у 2011.

Четверте місце рейтингу розчарувало заробітчанина-в-мені. В Китаї вистачає своїх робітників…За рік кількість багатіїв виросла на  14,3%, що загалом становить  643 000 осіб.

Німеччині вдалося обігнати Китай. Говорять, що німецький  день –  європейський рік годує. І не дивно: у 2012 році там нараховувалося 1 015 000 людей-мільйонерів, а ще в 2012 році їх було на 6,7% менше.

Швидше за Німеччину – Японія! 1 902 000 багатіїв, а в 2011 році їх було на 4,4% менше.

Не знайшли США? Бінго! США сховалися на першому місці: 3 436 000 осіб, що на 12% більше, ніж позаминулого року.

Висновки для  нас

Не потрібно думати, що приїзд у якусь із цих країн автоматично зробить вас багатим і успішним. Світова криза вкотре ділить людей екстремно – на найбагатших і найбідніших.

Водночас, динаміка розвитку цих країн відносно відповідає їх ролі у зовнішній політиці (в тому числі, участі в конфліктах за ресурси), інвестиційній привабливості та інноваційній промисловості. Нічого із вищеперерахованого в Україні немає.

Втім, ми радимо не перейматися і не посягати на гарантований державою лад, а вжити ряд заходів. По-перше, зареєструватися на фейсбук (якщо ви цього не зробили). По-друге, знайти спікера, який радикально пише та ставить класні картінки. По-третє, лайкайте та діліться його записами! Якщо ви будете так робити – Україна також стане країною багатих. Адже у минулому році цілих десять українців ввійшли до глобального рейтингу Forbes!

 Олександр Біленький, СтрайкUA

 

 

 
Loading...Залишити коментар