11% українців підтримують одностатеві шлюби

2

mapa2

Як свідчать опитування, проведені експертами дослідницького бюро «Sociologist», тільки кожен десятий українець підтримує узаконення одностатевих шлюбів.

І хоч цифра в 11% не вражає, але експерти бюро впевнені, що це серйозний потенціал для ЛГБТ-спільноти для поширення ідей рівноправ’я.

«11% – це вже практично кожен десятий, а не статистична похибка, і тим більше важливо розуміти, що прогресивні і толерантні підходи більш популярні серед молодших, тобто з часом ситуація буде тільки поліпшуватися», – розповіла співзасновник бюро «Sociologist» Тетяна Зуб.

Опитування не проводилось на території Криму та територіях, підконтрольних «ДНР» та «ЛНР».
Loading...2 Comments

  1. лариса on

    Хто веде підрахунок. Мабуть опитували самих гомосят, які засіли у Верховній Раді або проституток ось і нашкрябали 11 %. Буде так як з євроінтеграцією спочатку 10 потім 20 потім 30 потім 40 потім 50 відсотків і де вони набрали ті відсотки. скоро розбечена дявольська нечисть буде командувати і насаджувати свою розпусту та хворобу гомосятини та лейсбі

  2. Влад on

    Это,конечно,выродки,если прочесть Библию! Но делать нечего,на Земле нет Правды! Не убивать же моральных уродов.Они свое получат позже…

Залишити коментар