13 червня розпочнеться страйк шахтарів - Перший Соціальний

13 червня розпочнеться страйк шахтарів

0

shahtari-Cher

Гірники ДП «Шахта №1 «Нововолинська» вирішили розпочати 13 червня страйк.

Причиною протесту стало невиконання обіцяного високопосадовцями погашення заборгованої заробітної плати за чотири місяці.

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ, посилаючись на слова голови первинного осередку Незалежної профспілки гірників України на шахті Анатолія Мухомеджанова.

«Шахтарі доведені до відчаю і вже не вірять ніяким обіцянкам, – пояснює профспілковий лідер. – Та й як можна вірити, приміром, тим же керівникам Міненерговугілля? Адже позаминулого тижня директор Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міненерговугілля Анатолій Корзун у телефонній розмові завірив мене особисто, що всі необхідні папери для виділення підприємству коштів, у тому числі й на виплату зарплати за три місяці, підготовлені й передані, куди слід. Навіть у випадку виникнення якихось заминок, завірив високопосадовець, гроші на підприємство надійдуть найпізніше з понеділка, 6 червня. Минув тиждень, а кошти на рахунку підприємства так і не з’явилися. Далі чекати ніхто не збирається. У понеділок гірники вирішили оголосити страйк, а кілька добровольців разом зі мною поїдуть до Києва. З 8-ї ранку у вівторок, 14 червня, ми плануємо розпочати голодування під Адміністрацією Президента. І стоятимемо там до тих пір, поки не отримаємо заборгованого і відповідей на свої запитання щодо подальшої долі шахтарів Волині».
Loading...Залишити коментар