19 країн вимагають відсторонити Росію від міжнародних змагань

0

rosijsjki-legkoatlety

Глави національних антидопінгових організацій (NADO) з 19 країн закликали відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань і позбавити країну міжнародних турнірів.

Таке рішення було прийнято на саміті в Дубліні, повідомляє антидопінгове агентство США (USADA).

Приводом для звернення стала публікація другої частини доповіді комісії Річарда Макларена, в якій розповідається про масове застосування допінгу і приховуванні позитивних допінг-проб в Росії.

Представники антидопінгових організацій запропонували російським спортсменам виступати як нейтральним атлетам, які не представляють ніяку країну, пройшовши відповідну перевірку.

Звернення підписали Австрія, Бельгія, Канада, Хорватія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Японія, Голландія, Польща, Словенія, Іспанія, ПАР, Швеція, Швейцарія та США.

У відповідь на пропозицію саміту NADO віце-прем’єр російського уряду і колишній міністр спорту Віталій Мутко заявив, що твердження про держпрограму допінгу в Росії є брехнею. Як приклад він навів підсумки 2016 року, коли перевіркою російських спортсменів займалося Британське антидопінгове агентство (UKAD). За рік було виявлено тільки 26 порушень, 21 з яких пов’язане з мельдонієм, забороненим з початку року.
Loading...Залишити коментар