Шахтарі тимчасово припинили голодування під Адміністрацією президента - Перший Соціальний

Шахтарі тимчасово припинили голодування під Адміністрацією президента

0

shahtari-Cher

П’ятеро гірників шахти «Нововолинська» №1, які протягом останніх 6 днів голодували під Адміністрацією президента України, зустрілись з міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним.

Про зустріч та її наслідки розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Під час зустрічі шахтарі пояснили міністрові, що тих обсягів вугілля, які він сподівається реалізувати для погашення боргів перед гірниками, насправді не існує.

Справа у тому, що ці заявлені тонни вугілля є звичайнісінькими приписками й «смотрящі» міністра теж про це добре знають, але, можливо, не доповідали йому. Після зустрічі з В.Демчишиним у Міненерговугіллі відбулася технічна нарада щодо ситуації на підприємстві. На ній розглянули скореговану програму подальшого функціонування шахти №1 «Нововолинська». Заступник начальника Управління реструктуризації вугільних підприємств Павло Кужель пообіцяв, що сьогодні копальні буде виділено 8 млн грн, а до кінця тижня – ще 9 млн грн.

Після цього гірники вирішили тимчасово припинити голодування. Але якщо урядовці не виконають своєї обіцянки, шахтарі продовжать акцію протесту і, можливо, чисельнішим складом.

Крім того, гірники готові знову розпочати страйк і вдатися до перекриття шляхів до митних пунктів «Ягодин» та «Устилуг». Додам, що шахтарі, які голодували у Києві, виглядають виснаженими та й погодні умови тут зараз не досить сприятливі. Хочу звернути увагу, що серед учасників акції був і Сергій Макаров, який нещодавно повернувся із під Дебальцевого, де захищав Україну від загарбників, а тепер змушений голодуванням добиватися виплати заборгованої зарплати.», – розповів Волинець.
Loading...Залишити коментар