Волонтер, що збирав для вояків АТО «безпілотники», отримав два роки тюрми

7

BPLA

Волонтер Дмитро Явдошенко, який збирав безпілотні літальні апарати БПЛА для вояків АТО, отримав два роки тюрми за ухилення від мобілізації.

Про це пишуть в соціальних мережах товариші Дмитра та колеги по волонтерській діяльності.

За інформацією волонтера Романа Доніка, Дмитро Явдошенко отримав направлення до районної поліклініки – пройти додаткове медичне обстеження. За 2 тижні Дмитро зібрав 2 довідки з 6-7 необхідних. Військкомат розцінив це як умисне затягування обстеження з метою ухилення від мобілізації. Звинувачення передали до прокуратури, звідти – до суду, який і виніс Дмитру вирок: 2 роки позбавлення волі.

«Волонтеру, який робив для нас БПЛА, дали 2 роки колонії за ухилення від військової служби. У мене поки занадто мало інформації для того, щоб робити якісь висновки. Я дізнався про те, що Діма отримав повістку, а потім термін через пару днів після суду. Вже після того, як було оголошено вирок і почалися якісь мутки. Прокурор дав номер телефону адвоката, а адвокат попросив грошей на хабар прокурору. Я не знаю чому Дмитро не звернувся до нас. Я не знаю, чому взагалі так все сталося.

Я можу відповідально сказати одне – Діма не ухилявся від армії. Більше того, йому не було сенсу ухилятися. З його знань і умінь, мінімум 5 підрозділів були б щасливі мати фахівця, який збирає БПЛА, програмує та ремонтує їх. Йому навіть Харків не довелося б залишати. Відверто кажучи, схоже на якусь мутку. Можливо прокурорські в змові з військкомами.

Дмитра Явдошенко знаю рік. Він сам зголосився допомогти в складанні першого БПЛА. Останнім часом щільно працював з хлопцями з групи аеророзвідки. Зараз у роботі 3 літаки з усіма нутрощами. І в цей час людина, яка приносила і могла би далі приносити користь армії і АТО, сидить. Я дико перепрошую за мій французький, але це хлопці просто якийсь капець. Чи це найтонший натяк волонтерам Харкова від суду, прокуратури та міліції?

Дійові особи – суддя Дзержинського району Штих. Прокурор Іван Дмитрієв. Той котрий дав дружині Діми номер телефону «адвоката» здатного вирішити питання. Ну і сам «адвокат» рішала Ігор Коваленко.», – написав волонтер Роман Донік на своїй сторінці в соціальній мережі ВКонтакте.

Також цю інформацію розповсюджують прихильники «Новоросії» в соціальних мережах, висміюючи українських волонтерів.
Loading...7 Comments

 1. Іван on

  Хто має можливість , відправте цю інформацію нашому гаранту , нехай подивиться , як працює сепаратизм на рівні силової гілки влади.

 2. Віктор Борківський on

  Гад, вирішив перебити крадіям від влади бізнес на купівлі безпілотників, ото і отримав по заслугах.

 3. Татьяна on

  прокурорами и судьями давно пора было заняться, это основное зло в Украине.Они просто мерзавцы,взяточники и просто гниль нечеловечная.Кроме бабла ничего не знают,не умеют-тупые,безмозглые,наглые твари.
  Надо срочно поднимать людей и выручать мальчика, а мерзавцев люстрировать по старинному-в смолу и перья и голышом по улицам.

 4. УКРОП on

  Явно засланные козачки из России. Арестовать и мобилизовать на передний край и Дмитриева и Коваленко, а также и работников военкомата. Уроды!!!!!!!!!

 5. Військовий on

  Це шось не те. Я сам працюю юристом у віськкоматі і знаю, що є деякі особливості притягнення до кримінальної відповідальності за ст.336 – Ухилення від призову на військову службу за мобілізацією. Це якийсь мутняк. За один день у тюрму не садять. Було досудове розслідування, чому не корстувався допомогою адвоката, чому не було реагування волонтерів, чому не подав апеляцію на вирок. У нас теж порушено 7 кримінальних проваджень, одного вже засудили, дали 2 роки з іспитовим термівном на рік. Зараз будемо його знову призивати, стяття не тяжка, а відмовиться то піде на 2 роки на нари. Я за соціальну справедливість.

  • Ну и что, вы собираетесь так полстраны пересадить? А ты в курсе юрист, что весной 2014 года Турчинов выпустил по амнистии 20000 ЗК в том числе рецедивистов!!! которые вообще по закону под амнистии не попадают? Так идиоты насадите вместо них трудяг, которые просто не хотят своих сограждан убивать. Страна идиотов с промытыми мозгами. Лучше бы контрактную армию делали, а так со своей мобилизацией только народ обозляете.

 6. Ха-ха-ха. Спасибо нашим отцам-правителям-революционерам за нынешнюю счатливую и справедливую жизнь в составе Эвропы!!!!

Залишити коментар