21 млн людей страждає від сучасних форм рабства

0

slave-file

Щорічно в результаті торгівлі, насильницького вербування або застосування інших методів примусу мільйони людей потрапляють в мережі трудової експлуатації, з яких не можуть вибратися.

Сотні тисяч людей працюють в майстернях, на полях, в шахтах або використовуються в якості безправної домашньої робочої сили. Генеральний секретар ООН назвав їх жертвами сучасних форм рабства, пише офіційний сайт організації.

«Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 мільйон чоловік. Опинившись у безвихідній ситуації, ці люди піддаються жорстоким формам експлуатації і насильству, включаючи сексуальне і гендерне насильство», – заявив Генеральний секретар ООН в посланні у зв’язку з Міжнародним днем боротьби за скасування рабства, який відзначається 2 грудня.

Глава ООН закликав домагатися ліквідації всіх сучасних форм рабства, включаючи примусову працю, найгірших форм дитячої праці, шлюби з примусу і підневільні шлюби, кабальну працю і торгівлю людьми.

Він підкреслив, що сьогодні в особливо вразливому становищі знаходяться мільйони людей, які залишають свої будинки, рятуючись від конфліктів, переслідування, криз і крайньої бідності. Саме біженці та мігранти стають легкою здобиччю для торговців людьми, які наживаються на їхній біді.

Пан Гі Мун нагадав про Цільовий фонд добровільних внесків з сучасних форм рабства і закликав поповнювати його з метою надання допомоги жертвам примусової праці.

«Об’єднавши зусилля, ми зможемо домогтися якнайшвидшого позбавлення світу від цієї жахливої практики», – заявив Генеральний секретар ООН.
Loading...Залишити коментар