28,7 відсотків – офіційна статистика падіння російських зарплат

0

bezrobittya

Нові офіційні дані по заробітній платі у Росії говорять про те, що зарплати росіян понизились на 28,7 відсотків. У порівнянні з січнем 2014 року зарплати впали на 8 відсотків. Економіка сусідньої держави активно починає падати.

За даними аналітиків з «Reuters», про стрибок, який був у грудні підтриманий девальвацією рубля, можна забути.

Вся увага зараз спрямована на велике безробіття. Дивлячись на цифри, число безробітних в Росії в січні 2015 склало за оцінкою 4,2 мільйона осіб або 5,5% економічно активного населення у порівнянні з 5,3% у грудні.

«Ми знаємо, що безробіття є запізнілим індикатором економічного циклу і офіційні дані можуть недооцінювати реальну ситуацію через приховане безробіття», – каже експерт Дмитро Польовий.

Дивлячись на обсяг інвестицій в основний капітал, ми бачимо пониження на 6,3% за рік, що нівелює всі минулорічні прогнози експертів.

«(Опубліковані) дані пред’явили нові докази, що російські споживачі несуть на собі основний тягар економічних проблем», – підкреслив Ніл Ширінг з «Capital Economics».

Олексій Улюкаєв з Мінекономрозвитку Росії прогнозував зниження заробітних плат на 9% у 2015 році, при цьому він наголошував, що реальні доходи будуть понижені на 6%.
Loading...Залишити коментар