Білий Дім вважає, що Росія наносить далеко не точні авіаудари по ІДІЛ

0

rosiya_idil

За інформацією від ВВС, Білий Дім закликає Росію наносити більш точні авіаудари по позиціям «Ісламської держави».

Про це було повідомлено під час відео-конференції в четверг між Пентагоном та міністерство оборони в Росії.

«Ведення невибіркових бойових дій проти сирійської опозиції – небезпечно для Росії, – заявив Ернест. – Це може лише продовжити міжусобний конфлікт всередині Сирії, а також зробити його нескінченним, а також несе ризик втягування в цей конфлікт самої Росії».

Генерал-лейтенант Роберт Отто, заступник начальника головного штабу ВПС США з розвідки і спостереження, заявив, що російські літаки застосовують «тупі бомби» (некеровані, на відміну від самонавідних американських бомб), що підвищує ризик загибелі мирних людей.

А представник американських військових в Іраку полковник Стів Уоррен відзначив, що, за його даними, жодна з 12 цілей, уражених російськими літаками в Сирії за минулу добу, не мала відношення до бойовиків «Ісламської держави».

ВВС, між тим, має свідоцтво жителя міста Талбісех, розташованого на стратегічному шляху з Дамаска в Алеппо, про авіаудар, який призвів до загибелі 20 осіб у середу вранці. Очевидець говорить, що літаки летіли на великій висоті, що, на його думку, вказує на російську, а не сирійську авіацію. Талбісех знаходиться в руках двох угруповань, ворожих Асаду, але сил ІГІЛ там немає.

Loading...Залишити коментар