8 березня даруватимуть квіти чоловікам

0

8 березня 2018 року о 12:00 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької Центр «Жіночі перспективи» проведе акцію «8-го березня подаруй квіти чоловікові!».

Про це повідомляє “Щоденний Львів“.

“День «8 березня» втратив свій початковий зміст «Дня солідарності жінок у боротьбі за свої права та мир» та перетворився на гламурне свято, яке підтримує та підсилює гендерні стереотипні ролі жінки-«домогосподарки», «прикраси життя», «берегині домашнього вогнища», «емоційного громовідводу» тощо”,- йдеться у повідомленні.

Організатори також наголошують: “День прав жінок перетворився на комерційний привід – значно збільшити продажі побутової техніки, косметики, засобів гігієни, білизна та парфумів.

Ми хочемо привернути увагу до абсурдності сучасного трактування дня 8 березня та обговорити реальні проблеми порушення прав жінок в Україні!

Ми даруватимемо квіти чоловікам з наступними повідомленнями:

– «Подаруй мені повагу замість квітів!»

– «Став свідком насильства щодо жінки – дзвони 102»

– «Ця квітка не забезпечує поваги до мене!»

– «Найкращий комплімент – це твоя повага!»

– «Жінка – не прикраса твого життя! Жінка – людина, яка має права!»

– «8 березня – свято прав жінок та миру!»

Під час акції будуть поширювати інформаційні матеріали Центру «Жіночі перспективи» щодо захисту прав жінок,- інформують організатори.

Центр «Жіночі перспективи» – організація, яка вже 20 років працює у напрямку захисту прав жінок та гендерної рівності. Центр надає безоплатні послуги потерпілим від насильства, торгівлі людьми та дискримінації та тим, хто опинилися в кризових життєвих ситуаціях.
Loading...Залишити коментар