9 травня знову зустрічаються прихильники тоталітарних режимів - Перший Соціальний

9 травня знову зустрічаються прихильники тоталітарних режимів

0

Вчорашнє святкування Дня перемоги над фашизмом знову не обійшлось без конфліктів та навіть невеличких сутичок.

В декількох містах України на місцях поховань воїнів Червоної армії зійшлись прихильники та противники святкування 9 травня.

В Києві та Одесі найбільш конфліктною стала хода «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Акція, яка є аналогом російського «Безсмертного полку», пройшла у супроводі протестів.

Опоненти тих хто святкує наголошували, що не має чого святкувати перемогу бо СРСР теж був тоталітарною державою. Прихильники святкування ж стверджували, що проти Гітлера воював весь цивілізований світ і фашизм та нацизм, як його відгалуження, несуть найнебезпечніші ідеї для сучасного світу. Звичайно не всіх хто прийшов сперечатись, а не класти квіти задовольняла аргументація святкуючих Перемогу, адже дехто судячи з риторики, жестів та навіть символіки явно хотів би перемоги тих хто програв.

Треба зауважити, що якщо в суперечках важко було б визначити хто посів перше місце «інтелектуала» то в бійках та конфліктах перемогли (не без допомоги поліції) противники 9 травня. Поліція досить прискіпливо звертала увагу на заборонені георгіївські стрічки та радянську символіку (між тими хто прийшов дійсно були прихильники СРСР та навіть самопроголошених «ЛДНР»), але не рухала молодих людей, які зустрічали ветеранів нацистським вітанням.
Loading...Залишити коментар