90-річного дідуся арештували за благодійність - Перший Соціальний

90-річного дідуся арештували за благодійність

0

bezdomni

В американському місті Форт-Лодердейл вибухнув скандал через арешт 90-річного дідуся, який публічно займався благодійністю в пам’ять про померлу дружину. Ветеран Другої Світової війни Арнольд Еббот годував бездомних на вулицях свого міста і за це його заарештували на очах у всього міста.

Справа в тому, що з вересня міський муніципалітет ввів заборону на годування безпритульних в громадських місцях. Причина такого рішення невідома, однак, громадські їдальні для бездомних не можуть розташовуватися ближче, ніж в 150 метрах одна від одної. При цьому благодійники зобов’язані отримати дозвіл на годування у власників нерухомості.

Натомість, Еббот, разом з друзями, “злісно порушуючи діюче законодавство”, годував безпритульних просто на вулиці. І робить він це вже дуже давно і свідомо. Він вже декілька років судиться з міським муніципалітетом і каже, що це їхній обов’язок.

“Бездомні люди з’їжджаються сюди через холоди. Вони знають, що не замерзнуть в Форт-Лодердейлі. Я знаю, що мене заарештують, але готовий до цього”, – сказав він.

Найцікавіше, що ветерана заарештовують тепер майже щотижня, але його це не зупиняє. Тепер йому загрожує штраф у 500 доларів та 2 місяці тюрми.
Loading...Залишити коментар