Активісти не пустили Оксану Марченко до Львова - Перший Соціальний

Активісти не пустили Оксану Марченко до Львова

3

marchenko

Наполегливість громадських активістів змусила організаторів шоу «Україна має талант» провести свої кастинги у Львові без своєї незмінної ведучої Оксани Марченко, яка є дружиною одіозного політика Віктора Медведчука і кумою президента Росії Володимира Путіна.

Активісти “Економічного бойкотного руху” після повідомлення про заплановані кастинги відразу заявили, що не дозволять безперешкодно пересуватись по місту Оксані Марченко і бойкотуватимуть кастинги.

Через деякий час одній з активісток перетелефонували і попросили забрати в міській раді лист, в якому вказано, що кастинги відбудуться, але без участі ведучої.

Активісти вважають це своєрідною перемогою: «Ми з вітряками не боротимемось, але і не дозволимо таким лицемірам, як Марченко, Лорак і іже з ними поводитись так, ніби нічого не сталося. Ніби в їхній поведінці нічого такого не було і всі вони не інакше, як “голуби миру”. Одним словом, не дозволимо плювати і казати, що то Божа роса. Принаймні, у Львові не дозволимо».

Нагадаємо, протягом двох днів біля палацу «Україна» під час концертів Ані Лорак її противники влаштовують бійки.
Loading...3 Comments

 1. telezritel on

  надеюсь, участников кастинга во львове отловили, кастрировали и запретили победителю ехать на шоу

  7

 2. Вася on

  В любій справі потрібно робити те, що хоче покупець.В ті часи , коли покумалися, то сприймалося по-іншому. Зараз потрібно пояснювати людям відношення до сучасної ситуації.Просто надути губки й прикидатися голубками тільки розбража публіку.

 3. Ірина on

  Ось тим і відрізняються патріоти від “поцреотів”. Патріоти мішками передають речі для армії, а “поцреоти” співають “ла-ла-ла”, розмальовують паркани та воюють з Марченко.

Залишити коментар