Активісти пікетували офіс каналу 1+1

0Близько трьох десятків активістів вийшли на пікет до офісу каналу “1+1”.

“Я – гей, і мені було не смішно це бачити, як принижують навіть у жартівливій формі представника ЛГБТ”, – каже активіст Арон Джонс.

“Для мене це – реальність. Моя дружина – трансгендерна жінка, і для мене це було не те що не смішно, це було образливо. Коли ми з нею тут, наприклад, перебуваємо у Києві – це місце, де ми не можемо бути у безпеці, бо люди сміються з цього. Вони готові до дій і вони готові, як ми бачили в цьому скетчі, реально штовхати ногами і виштовхувати нас із суспільства”, – каже співголова ЛГБТ асоціації “Ліга” Олена Семенова.

За майже годину пікету, до його учасників ніхто так і не вийшов. Текст із вибаченнями медійники опублікували на офіційній сторінці каналу у мережі Facebook.

“У ЗМІ немає стандартів роботи з такою темою, особливо, коли мова заходить про гумор. Ми готові надати наші інформаційні майданчики для такої дискусії та запросити інші медіа-групи, впевнені, ця тема є важливою для українського медійного простору загалом. Також ми, як і студія «Квартал 95», надалі будемо більш ретельно зважати на вибір, характер та підходи у висвітленні тем, які зачіпають повагу та інтереси сексуальних меншин”, – відповіли на “1+1”.
Loading...Залишити коментар