Активісти розповіли про умови праці на «Фуджікурі» - Перший Соціальний

Активісти розповіли про умови праці на «Фуджікурі»

0

fujikura

Львівська громадська ініціатива «Працююча молодь» опублікувала на своїй сторінці в Facebook анонімний коментар працівника заводу Фуджікури, що у Львові.

«Скільки часу ми маємо обідати? Скільки достатньо, щоб перепочити чи відновитися, зокрема, якщо ви працюєте навстоячки впродовж 4-х годин, де не передбачено технічних перерв, щоб попити воду чи піти в туалет?

Остап, Фуджікура, Львів».

«Ми працюємо 4 години і потім 30 хв на обід – і знову 4 години. Але на обід – треба стояти 15 хвилин у черзі! Люди виходять зі зміни і просто біжать за їжею, щоб потім мати 15 вільних хвилин, це ненормально!

Так от, коли ти працюєш 4 години, немає часу, щоб піти у туалет чи попити води, перерви немає. Коли ти відходиш, лінія має працювати за тебе, а в нас є норми.

Норми – У нас був тиждень, коли норми було піднято 5 впродовж 5 днів, одного тижня!!! Ці норми нереально зробити! Люди працюють на межі продуктивності – норми піднімають і піднімають.
Є лінії, які не піднімають голови догори впродовж 4-х годин – щоб виконати план, піднімеш голову догори – і втрачаєш час, люди не ходять у туалет, щоб не втрачати час.»

Нагадаємо, завод японського підприємства «Фуджікура» був нещодавно відкритий у Львові, як «флагман» іноземних інвестицій. Насправді ж від простих працівників постійно чути незадоволення умовами праці та заробітною платою.

На сайтах де працівники анонімно висловлюють свої бачення про підприємства, завод «Фуджікура» у Львові має в переважній більшості негативні відгуки.
Loading...Залишити коментар