Активістці, яка бореться проти забудови парку, проломили череп

1

pist

Інформацію про напад на громадську активістку, яка веде боротьбу за збереження парку «Кіото», розповсюджують її товариші в соціальних мережах.

«Вчора ввечері невідомий напав на активістку Лісового масиву Валю Макарову. Жінка вийшла вигулювати собачку. Спочатку нападник випустив всю обойму з травматичного пістолета в собачку, ветеринари вийняли з її тіла три кулі. Потім повалив жінку на землю і почала бити ногами. Зараз Валентина в БСП з пробитим черепом і рядом інших травм», – написала на своїй сторінці журналістка Ірина Ковальчук.

aktyvisnka

Причина нападу наразі не відома, адже, за словами Ірини Ковальчук, жінка вела активну громадську діяльність. Крім того, що Валентина входить в ініціативну групу, яка бореться за розрив договору-оренди з ТОВ «Жен-Сан», що до парку Кіото, також вона знаходиться в групі за недопущення приватизації спорт-інтернату в масиві Лісовому та займалася викриттям шахрайства при створенні об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лісова пісня».
Loading...1 коментар

  1. Ну і чим відрізняються банди при “демократичній владі” від банд при “злочинній владі”? Єдиним, що тоді були “тітушки” без зброї, а зараз “люди Ланьо, або йовбики ” зі зброєю !!! Скоро ті йовбики будуть по всій Україні, а тренуватися будуть на базах МВС Авакова .

Залишити коментар