Американські студенти звели барикади

0

protestusa

У Каліфорнійському університеті в Берклі змушені були евакуювати і скасувати виступ правого британського блогера Майло Яннопулоса через протестуючих студентів, що звели барикади і вийшли на акції протесту.

Майло Яннопулос – британський журналіст, громадський активіст і редактор ультраправого видання Breitbart News. Позиціонуючи себе «культурним лібертаріанцем» і «фундаменталістом свободи слова», Яннопулос публічно критикує третю хвилю фемінізму, іслам, соціальну справедливість, політкоректність і інші рухи та ідеології, що є, на його думку, авторитарними і належать до «регресивних лівих». Його вважають «голосом» альтернативних правих. Він також підтримав Дональда Трампа на виборах.

protestusa1

protestusa2

Сотні розлючених демонстрантів звели барикади, заблокували підходи до кампусу, почали трощити вітрини. Поліція застосувала сльозогінний газ і гумові кулі проти учасників протесту. Ультраправого оратора довелося швидко евакуювати, а захід – скасувати. Пізніше він розмістив жалісливе відео про те, що в Берклі “більше немає свободи слова”.

protestusa4

На фотографії один з товаришів Яннопулоса, який скаржиться на те, що його побили ліваки.

“Я був евакуйований з кампусу Берклі після того, як жорстокі протестуючі ліві побудували барикади, запалювали вогні, кидали каміння і римські свічки у вікна і захопили перший поверх будівлі” – скаржиться винуватець того, що відбувається.

protestusa3

Адміністрація освітнього закладу засудила протестуючих:

“Насильство було спровоковано групою близько 150 замаскованих агітаторів, які прийшли в університетське містечко і радикалізували ненасильницький протест. Деякі люди зазнали нападу і поліція госпіталізувала 6 осіб з травмами.”
Loading...Залишити коментар