Анархіст підірвав себе в будівлі ФСБ

0

Підривником-смертником, який влаштував вибух у будівлі ФСБ міста Архангельська, став студент місцевого технікуму Михайло Жлобіцкій, який називав себе анархістом.

У соцмережі “Вконтакте” з’явилася фотографія нібито студентського квитка 17-річного Михайла. У ньому написано, що хлопець навчався в Архангельському політехнічному технікумі.

Згодом видання Znak.com опублікувало фото з камер в будівлі ФСБ, на якому нібито виконавець вибуху заходить до будівлі.

У Мережі також поширюється нібито повідомлення виконавця, опубліковане від імені Валеріана Панова в телеграм-каналі анархістів-комуністів “Речі бунтівника”. У ньому написано, що “Валеріан” збирається влаштувати вибух у будівлі ФСБ як смертник. Йдеться про те, що ФСБ робить тортури і фабрикацію справи, тому виконавець і вирішив здійснити теракт. В кінці він зазначив: “Світлого вам майбутнього анархічного комунізму”.

В результаті вибуху у будівлі ФСБ в Архангельську постраждало троє співробітників відомства

За словами Валеріана, бомба детонує тільки при натисканні кнопки на ній самій. Саме тому він нібито був готовий, що загине. Раніше особа під цим же ім’ям висловлювалося за “радикалізацію протесту”.

Вранці 31 жовтня на вході в будівлю місцевого управління ФСБ в Архангельську стався вибух, в результаті якого загинула людина. Слідчий комітет розглядає версію теракту.
Loading...Залишити коментар