Анархісти відвідали протестний табір в Куропатах

0

kurapaty

В білоруській столиці Мінськ відбувається конфлікт навколо урочища Куропати (місце масових розстрілів) на вулиці Мірошниченка.

Ліві, антиавторитарні активісти і мешканці Мінська третій день тримають захист Куропати, пам’ятного меморіалу масового поховання жертв сталінських репресій, де чиновники різко вирішили побудувати бізнес центр, не питаючи на те згоди місцевих жителів.

Кожного дня активісти роздають тисячі листівок, в яких закликають громадян підтримувати протестувальників і самим брати участь у акціях проти будівництва чергового оплоту капіталізму на кістках жертв сталінських репресій.

Також активісти підійшли до самого будівництва і встановили кілька тематичних плакатів із закликами припинити ганебну роботу поруч з історичним меморіалом білоруського народу. На місці було близько шести співробітників міліції в цивільному. Відбулася невелика сутичка між анархістами і будівельниками, проте під напливом протестуючих будівельники бізнес-центру відступили.

«Ми проти ущільнювальної забудови і вирубки дерев, так само як і більшість жителів. Ми вважаємо, що пам’ять жертв тоталітарного режиму більш вагома, ніж бізнес-центр. Ми закликаємо всіх небайдужих на більш рішучі дії, ніж бездіяльний «символічний протест». Приєднуйтесь до опору чиновникам в їх наступі на свідомість народу!», – пишуть активісти в соціальних мережах.

Loading...Залишити коментар