Антифашисти пройшлись вулицями Києва - Перший Соціальний

Антифашисти пройшлись вулицями Києва

0

В Києві 1 травня пройшла хода, яку організували активісти «Антифашистської ініціативи».

Про це повідомляється в соціальних мережах на сторінці організації.

«Першого травня анархістки та анархісти Києва провели марш в знак солідарності всіх трудящих. Близько ста активісток і активістів пройшли маршем проспектом Перемоги, від станції метро «Політехнічний Інститут» до станції метро «Шулявська».

В умовах, коли державний апарат продовжує наступ на права людей найманої праці, анархістки та анархісти нагадують про необхідність спротиву. Сутність «нового» уряду – все той же дерибан бюджету країни. Спроби звузити свободу мирних зібрань (через законопроект №3587) та просування законопроекту жорсткого контролю жіночого тіла (заборона здійснення абортів), чергові просування «нового» дискримінаційного трудового кодексу – викликають дежавю із домайданним 2012 роком, з аналогічною ситуацією наступу на наші права.

Регулярне збільшення вартості комунальних послуг, зростання тарифів, цін на продукти та поглиблення інфляції заганяють громадян і громадянок України у злидні. І в цей же час за 430 млн гривень в столиці вирішують проводити збиткове Євробачення із насильницьким виселенням ромського поселення, відстрілом вуличних собак та провальним ремонтом станції метро «Лівобережна». Ці кошти корупційними шляхами йдуть до кишень багатіїв в той час, як країна потерпає від бідності, а життя перетворюється на виживання. І ці люди пропонують нам «святкувати розмаїття» (головний слоган Євробачення-2017). Істинні розмаїття та гуманізм не передбачають ані насильницьких виселень вразливих груп, ані вбивства невинних тварин, ані спонуканню дискримінації через непристосованість громадського простору вимогам безпечного пересування людей з інвалідністю. Податки, які сплачує населення, мали б забезпечити розбудову інфраструктури, реорганізацію виробничих процесів задля скорочення робочого дня, розвиток програм по залученню усіх соціальних груп до суспільних процесів. Натомість все це нахабно розкрадається. Держава, фактично, краде в нас наші життя на банкеті під час чуми.

Ми вийшли на вулицю, аби висловити свою позицію до всього вищесказаного й нагадати, що не допустимо злочинного утиску наших прав. Революційна ситуація Майдану нічому не навчила партійних популістів, отже наступні соціальні вибухи не за горами й анархічний рух буде готовий вершити соціальну революцію», – написано в звіті.
Loading...Залишити коментар