Аваков хоче не пускати неонацистів до ЄС

0

Міністерство внутрішніх справ веде переговори з іноземними партнерами, щоб досягти домовленості про обмеження в’їзду в цивілізовані країни учасникам неонацистських організацій.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час зустрічі з послами країн G7, повідомляє прес-служба МВС.

“Ми багато уваги приділяємо неонацистським організаціям. У суспільстві повинна бути створена атмосфера, коли бути прихильником таких рухів – нецікаво і невигідно. Реакція на дії таких організацій з боку міжнародних партнерів повинна бути така ж, як і на кримінальні елементи, – обмеження в’їзду в цивілізований світ. Зараз ми ведемо такі переговори з представниками іноземних держав “, – зазначив Аваков.

У той же час, міністр не уточнив, які саме неонацистські організації мав на увазі.

Коментуючи напад на ромів в Україні, Аваков зазначив, що під час підготовки до погромів “створюються точні копії нацистських сайтів російських організацій, які закликають молодь, переважно школярів, до незаконних дій”.

“Львівський випадок це дуже яскраво і докладно демонструє. 17-річному хлопцю цікаво приєднатися до якоїсь футбольної тусовки, взяти участь в бійці… Але якщо він буде знати, що через це його не пустять в цивілізовані країни – це буде додаткова превенція. Я думаю, що ми зупинимо цю хвилю. Я пропоную застосувати механізм тиску на цих молодих нацистів – додаткові обмеження на в’їзд до країн ЄС”, – сказав Аваков.
Loading...Залишити коментар