Аваков розізлився на суддів

0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков хоче внести проект постанови Кабміну про припинення охорони судів співробітниками Нацполіціі і Нацгвардії.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він розкритикував рішення Шевченківського райсуду Києва, який відпустив підозрюваного в пораненні поліцейського.

«Суд по суті схвалив стрілянину в поліцейського, вважаючи це не тяжким злочином. Це потворне рішення, зобов’язує мене, як міністра, у веденні якого знаходиться Національна поліція і Нацгвардія, вжити адекватних заходів реагування. Я вимагаю від вищої ради правосуддя негайної реакції на такі дії судді, і від прокуратури і апеляційного суду негайно винести справедливе рішення за фактом нанесення вогнепального поранення поліцейському», – заявив Аваков.

За словами глави МВС, він звернувся до прем’єр-міністра з проханням скликати позачергове засідання Кабміну.

«В умовах, що склалися фактичного саботажу суддів і судової адміністрації, буду вносити проект постанови Кабміну про припинення функцій охорони судових установ з боку Нацполіціі і Нацгвардії. Нехай тепер охороняють себе самі, раз в перехідному періоді вважають вогнепальне поранення поліцейського дрібною провиною», – додав Аваков.

Нагадаємо, мова йде про події коли в результаті зіткнень між протестувальниками і правоохоронцями біля будівлі Солом’янського райсуду в Києві постраждали 20 осіб з обох сторін.
Loading...Залишити коментар