Аваков відреагував на слова Олійника - Перший Соціальний

Аваков відреагував на слова Олійника

0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив обурення словами колишнього народного депутата Володимира Олійника про фінансування «наметів під Радою», які він виголосив у ефірі радіо «Говорить Москва».

«Олійник – депутат-утікач ПР і соратник Януковича, повідомив, що профінансував наметове містечко перед ВР. Тепер, сподіваюся, всім стало зрозуміло, за чиї гроші банкет, витканий з провокацій, крові людей, розпуску парламенту, Нацгвардії, СБУ та дурнуватих ультиматумів…», – написав Аваков.

Він припустив, що народні депутати, які беруть участь в протесті, а також колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі отримують гроші від оточення колишнього президента України Віктора Януковича.

«Семенченко-Саакашвілі-Соболєв-Дерев’янко – ви ці гроші відпрацьовуєте? Що за товар ви продаєте негідникам, приймаючи в оплату брудні гроші утікачів регіоналів з зграї Януковича? При всій недосконалості того, що відбувається в країні – то, що ви робите – мерзотно, а можливо і більше», – опублікував глава МВС.
Loading...Залишити коментар