Аваков задекларував кіпрські компанії - Перший Соціальний

Аваков задекларував кіпрські компанії

0

У 2016 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримав більше 466 тис. грн заробітної плати, ще 22 тис. грн він отримав від погашення вартості та купонів казначейських військових зобов’язань.

Про це йдеться в його електронній декларації.

Міністр є кінцевим бенефеціарним власником двох кіпрських фірм – Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited. У його власності 12 акцій ФК Металіст вартістю три гривні і ТОВ Avitalia s.r.l. вартістю 8,8 млн грн. Йому також належить ТОВ Трастова Компанія Авакова, яка перебуває в стадії ліквідації.

На банківських рахунках Авакова більше 950 тис. грн, $175 тис і ще 200 тис. грн в банківських дорогоцінних металах. Готівкою у міністра 15 тис. грн, більше $12 тис, 65 тис. євро, 870 тис. британських фунтів, 3015 канадських доларів, 96 тис. японських ієн. У дружини міністра на рахунках 3,5 тис. євро, більше мільйона гривень та більше $220 тис. У неї також $37 тис., 21 тис. євро і 40 тис. грн готівкових коштів.

В якості фінансових зобов’язань Аваков зазначив 148 тис. грн дивідендів за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l, які не пройшли по рахунках в 2016 році.

У міністра є колекція вин – 760 пляшок, набори меблів і колекції монет, близько ста картин, а також бібліотека книг і журналів 18-21 століття, в якій вісім тисяч примірників.

Нагадаємо, в минулому році Аваков у декларації вказав колекцію живопису і гравюр у кількості 78 предметів, добірку поштових марок і більше двох тисяч монет України, Росії, Австрії, а також стародавнього Риму і 24 монети країн Європи та Америки періоду Нового часу.
Loading...Залишити коментар