“Автомайдан” каже, що Булатова ніхто не крав

3

bulatovЛ

Лідер “Автомайдану”, художник Сергій Поярков заявив, що колишнього активіста “Автомайдану” і теперішнього міністра молоді та спорту Дмитра Булатова ніхто не викрадав. Крім того, Поярков стверджує, що Булатова вигнали з “Автомайдану” ще за три дні до його зникнення.

На думку Пояркова, Булатов підлаштував своє викрадення, щоб отримати політичні преференції.

“Ми спочатку не вірили, що Булатова викрадали. За три дні до викрадення його голосуванням виключили з ядра Автомайдану за хамство, зоряну хворобу й інші причини. Його не було сенсу викрадати. Тілесні ушкодження Булатова після, нібито, тижня тортур ні в яке порівняння не йдуть з трьома хвилинами побиття Тані Чорновіл. Зараз він уникає будь-яких розмов на цю тему. Я з ним розмовляв і він повторював ті ж самі завчені 10 речень. Є дуже просте пояснення, що знімає всі питання – його ніхто не викрадав ” – заявив Поярков.

Він каже, що організація не хотіла піднімати брудну білизну, щоб не дестабілізувати ситуацію ще більше, але, оскільки склад уряду невдовзі буде мінятися, то він вирішив оприлюднити цю інформацію, щоб в новому Кабміні Булатова вже не було.

Нагадаємо, Дмитро Булатов – колишній активіст “Автомайдану”, який став відомим через своє зникнення. 8 днів його шукали активісти та політики і знайшли в одному з районів Київської області зі значними пошкодженнями. За словами самого Булатова, йому відрізали вухо та розпинали.

Після лікування Булатова призначили міністром молоді та спорту.
Loading...3 Comments

  1. Юрист on

    Люди, будьте розумнішими, не звертайте увагу на особистості. Головний ворог пересічного українця це українське законодавство. Українське законодавство має бути таким, щоб комфортно жилося не тільки президенту, депутатам, суддям, прокурорам, ментам, чиновникам, окремим лікарям і вчителям, але й пересічній особі. В Україні завжди діяло і діє злочинне неправове законодавство, яке спрямоване проти пересічних громадян. Дуже багато чого можна б було виправити через суд, якби у законодавстві були б передбачені санкції як для суду так і для виконавчої служби перед особою за: по-перше, порушення судом строків відкриття провадження, по-друге, порушення суддею строків розгляду справи, по-третє, порушення суддею норм матеріального чи процесуального права, по-четверте, прийняття суддею явно незаконного рішення, по-п’яте, невиконання чи вчасне невиконання рішення суду. Однак, ні за одне з цих порушень закону ні суддя ні судовиконавець відповідальності перед особою не несе. Відсутність цивільно-правової відповідальності влади перед особою і є тим самим коренем зла із-за якого рядова особа не може із владою нічого зробити. Немає великого значення хто при владі, має ключове значення чи законодавство є правовим (справедливим, яке встановлює рівність можливостей) і чи встановлена окрім кримінальної, адміністративної, дисциплінарної, ще й цивільно-правова відповідальність влади перед особою за порушення чи невиконання законодавства.

  2. гетьман on

    мені нещодавно апендікс видалили. час в міністри. не вирішив поки – в які саме…

Залишити коментар