Бахматюк звільнить працівників 5 птахофабрик

0

imagesЯєчний холдинг “Авангард” , котрий надлежить Олегу Бахматюку і є однією із найбільших яєчних імперій світу, закрив підприємства “Південна холдинг” (Крим), “Червоний прапор” (Луганська область), “Лозуватская” (Дніпропетровська область), “Інтербізнес” (Донецька область) і “Ареал-Снігуревка” (Миколаївська область).

За даними Forbes.Ua в “Авангарді” пояснюють їх закриття оптимізацією виробництва у зв’язку з будівництвом двох великих птахокомплексів “Авіс” (Хмельницька область) і “Чорнобаївське” (Херсонська область) та запевняють, що це не призведе до скорочення поголів’я птахів або виробленої продукції.

За підсумками 2012 погольве птиці “Авангарду” склало 27,5 млн голів (22,8 млн курей-несучок), було вироблено 6,3 млрд яєць. За планами холдингу, ці показники в нинішньому році збільшаться на третину.

Нещодавно мільярдер також запропонував селянам передавати передавати йому в оренду свою землю. В обмін компанія пропонує стабільний дохід у тисячу гривень з гектара, а також “соцпакет”, в який входить гарантована допомога на похорони.

Як повідомляє “Слідство.інфо”, про це йдеться в рекламній листівці Ukrlandfarming, яку отримують фермери в Кіровоградській області.

Серед іншого, холдинг також обіцяє оплатити оренду на кілька років вперед в разі хвороби чи іншої неприємності, погасити заборгованість по кредитах, зорати город.

Нагадаємо, Ukrlandfarming належить Олегу Бахматюку. За підрахунками журналу “Фокус”, він є найбільшим землевласником в Україні і найбільшим виробником яєць в Євразії (6 млрд штук від 20 млн. курок за підсумками 2011 року).
Loading...Залишити коментар