Батьки Кузьми Скрябіна попросили Садового не піаритись на смерті сина

0

kuzma

Батьки співака Андрія Кузьменка, більш відомого, як Кузьма Скрябін, звернулись до львів’ян та попросили Садового не піаритись на імені сина.

Про це написано у відкритому листі на офіційній сторінці гурту «Скрябін» в соціальній мережі Facebook.

«Звернення батьків Кузьми Скрябіна до львів’ян!

Проект скверу у Львові місця щасливих людей – нежиттєздатний. А. І. Садовий, очевидно, не подумав коли пропонував цей проект, в честь Кузьми Скрябіна. Це виглядає все настільки цинічно і лицемірно, що ніби мама Андрія сама збирає гроші на цей сквер!! Нам, батькам, дружині і дочці, такою ціною принижень абсолютно не потрібно сквер у Львові – тому ми вирішили відмовитися від цієї ідеї-фікс і більше не повертатися до неї. В липні минулого року я таку заяву в мерію вже написала на ім’я Садового, але це було перед виборами мера і мене, на превеликий жаль, умовили не давати ходу заяві. Просьба всіх причетних, дайте мені, і душі мого сина спокій.

В Україні створено вже багато скверів, мурал, пам’ятників, стіни пам’яті, перейменовані вулиці. Все це робили небайдужі люди, які тільки спиталися нас батьків дозволу, а не втягували нас напівпритомних від горя у свої лицемірні плани. Андрій би це все припинив давним-давно.

Отже, кінець тій тяганині, блюзнірству і обіцянкам. Хай і надалі на пл. Гасина стоїть добротний павільйон з пивом і сміттєві баки під боком бібліотеки імені Стефаника. Оце напевно і є те відповідне місце відпочинку для щасливих львів’ян. Дайте нам спокійно жити без ваших ефемерних ідей, Андрій Іванович. Нам і так нелегко, а тут ще ваші, очевидно, передвиборні обіцянки-цяцянки. Ще раз настійно прошу, залиште нас всіх у спокої», – йдеться у зверненні батьків.
Loading...Залишити коментар