Батько знаменитої одеської п’ятірні пішов з сім’ї

2

Одеситка Оксана Кобелецька, яка 24 червня минулого року народила п’ятірню, повідомила, що її покинув чоловік. 

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

“Мені складно про це говорити, але з батьком моїх дітей, Сергієм Семеновим, ми офіційно розійшлися. Кілька місяців тому він з’їхав, а найближчим часом я планую оформити це документально”, – пише багатодітна мама.

Вона також каже, що поки не готова давати коментарі на цю тему, тому що їй ще занадто важко це обговорювати. “Прошу вас, щойно зможу я викладу про це пост, а поки що не смикайте нас на цю тему. Дякую за розуміння і бережіть свої сім’ї”, – ділиться вона.

Нагадаємо, одеситка народила п’ятьох дітей минулого року. Серед п’яти близнюків – три хлопчики і дві дівчинки, масою тіла при народженні відповідно 1810 грам, 1190 грам, 1720 р, 1250 грам і 1450 грам. Оксана розповідає, що в родині уже придумали імена новоспеченим одеситам – Денис, Дарина, Владислав, Олександра і Давид. Крім п’ятірні, жінка також виховує 4-річну донечку Алісу.

В коментарях користувачі і користувачки бажають сил і здоров’я багатодітній мамі, відзначаючи, що в таких ситуаціях чоловіки часто стають “слабкою статтю” та тікають від труднощів. 24 червня діткам виповниться рік.
Loading...2 Comments

  1. Алла Карбышева on

    Какой ” слабый пол” – козел и последний подлец!!!

Залишити коментар