Безжальна «декомунізація» охопила Дніпропетровщину - Перший Соціальний

Безжальна «декомунізація» охопила Дніпропетровщину

0

Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області стане першим містом України, де відмовилися не тільки від совкової назви, але і від совкової системи опалення.

Якраз в ці дні місцеві комунальники за рішенням Кам’янської міської ради (принятого 30 березня) про децентралізацію системи теплопостачання правобережної частини міста відрізають будинки від комуністичних труб. Правда, пояснюють це високими тарифами, за якими ніхто в місті не платить і не платитиме. Наступної зими кожен мешканець міста буде обігріватися індивідуально. Чи витримають комуністичні електромережі – не ясно. Можливо, демонтують і їх.

А в сусідньому Новомосковську стоїть питання про відключення міста з 70 тисячами мешканців від водопостачання. Знову ж через борги, які станом на 27 квітня склали суму понад 11,4 мільйона гривень. Але головне сьогодні – не тепло і вода, а декомунізація. Верховна Рада готується змінити назву Дніпропетровської області на Січеславську. Виникає питання, як би не вийшло так, що декомунізація відбудеться паралельно з повною децівілізацією.
Loading...Залишити коментар