Бідні селяни не сподобались українській «інтелігенції»

1

Cordon

На сайті YouTube з’явився відеоролик під назвою «Medyka Shehyni бігом до Європи», на якому незавуальовано натякають на «бидляцьку» поведінку українців, що проживають біля кордону з Польщею.

На відео видно піший пропускний пункт на кордоні та натовп людей, які «ломляться» через невеличкий прохід, штовхаючись та збиваючи одне одного з ніг. Їх ледве стримує польський прикордонник. Під цю картину накладена лірична музика.

Велика кількість користувачів соцмереж, які, мабуть, відносять себе до інтелігенції, розпочали коментувати поведінку селян: «От тому до нас ставляться, як до бидла», «Хто нас після такого візьме у Європу», «Соромно бачити, як ведуть себе українці», тощо.

Цікаво, що не знайшлось між цією «інтелігенцією» жодного, хто став би на захист простого селянина та згадав «незлим тихим словом» владу та державу, яка довела цей працьовитий народ до такої поведінки. А всього декілька днів тому ці ж люди згадували про голодомори та бідних селян в СРСР. Виникає риторичне запитання: Невже ці критики думають, що голодні селяни на початку тридцятих років вели себе краще чи вихованіше?

Хочеться також нагадати багатьом львів’янам, як ще досить недавно у західній столиці України жартували з поляків, що приїжджали до нас випити дешевого алкоголю.
Loading...1 коментар

  1. Ірина on

    Якби наш народ був хоч трохи свідомий в елементарних речах, то не писали б таких коментарів. Там якраз не тільки селяни з прилеглих сіл переходять цей пішохідний пропускний пункт, а всі, хто хоче хоч на кілька годин побувати в цивілізації. Їдете зі Львова автобусом до пропускного пункту, переходите пропускний пункт, і буквально за копійки доїжджаєте автобусом до Перемишля. А диванна інтелігенція вбачає у всьому селян. Очевидно їх брати по крові й сунуть як востаннє.

Залишити коментар