«Бідному» депутату спалили дорогу машину

1

pidpal

Депутату Одеської міської ради від «Опозиційного блоку» Богдану Гіганову спалили позашляховик Range Rover.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Від слів до справ! У неділю близько 4-ї години ранку на стоянці, що охороняється, згоріла моя машина. За словами експертів, це підпал. Чи не здивований», – написав Гіганов.

Депутат вважає, що підпал пов’язаний з його політичною діяльністю.

У відповідь на подію журналісти сайту 048 звернули увагу, що позашляховик Range Rover не відповідає офіційним прибуткам депутата.

«Ось тільки що цікаво, в декларації про автомобіль немає жодної згадки. У 2014 році Гіганов заробив всього 72 тис. гривень, а матдопомоги отримав на 46,5 тис. гривень. Його дружина Ольга змогла заробити 35 тис. гривень. При цьому вона отримала 28 тис. гривень у вигляді матеріальної допомоги. Ні автомобілів, ні квартир, ні іншого майна родина не задекларувала. У 2016 році депутат чомусь не заповнював декларацію», – пишуть журналісти.
Loading...1 коментар

  1. Михаил on

    Думская капитулировала! Труханов распорядился восстановить турникет-кассовый аппарат на пляже «Отрада» силами Управления торговли. Грязный, лживый спектакль Первого городского телеканала «проходу на пляже «Отрада» мешал турникет, на меня напала охрана, все руки в синяках, порвана одежда» окончен. Административный суд принял решение — турникет – кассовый аппарат не препятствовал свободному проходу на пляж. Ущерб нанесенный ООО «Пассажирская канатная дорога» на сумму около 300000грн должен быть возмещен!

Залишити коментар