Бійцю, який загинув в зоні АТО, принесли повістку - Перший Соціальний

Бійцю, який загинув в зоні АТО, принесли повістку

0

dobrovolecj

Тернополянин Андрій Юркевич з позивними «Грізлі» загинув в зоні АТО 5 вересня 2014 року, потрапивши у засідку, з якої живими не вийшли навіть полонені.

Андрій не був рядовим солдатом, адже командував другою ротою добровольчого батальйону «Айдар». І от днями його рідним принесли повістку з військкомату.

«Моєму чоловікові, Юркевичу Андрію, прийшла повістка про прибуття в Тернопільський міський військовий комісаріат протягом 24 годин. Через три тижні вже рівно рік, як Андрій загинув під час виконання бойового завдання. Мені в голову не вкладається, як за цілий рік не навести порядок в базі даних у зовсім невеличкому місті?», – написала на своїй сторінці у соціальній мережі дружина бійця Христина.

Після подій на Майдані Андрій зробив на грудях татуювання із зображенням барикад із шин і коктейлів Молотова, пишуть на сайті ZIK. За цим татуюванням і впізнали його тіло. Дружина Андрія, якому тепер принесли повістку, пише, що рідним загиблих героїв не потрібні такі «знаки уваги» від держави.

povistka

«Ви подумали про нашу реакцію та емоції? Як на свої очі бачити батькам та мені – дружині таку байдужість та недбалість… Ми рік і три місяці його не бачили і практично рік не чули його голосу. Ми про Андрія пам’ятаємо завжди і у такий спосіб нам не потрібне нагадування. Як так – не пам’ятати поіменно героїв, які загинули і поховані в рідному місті, а ж скільки безвісти зниклих, рідні яких досі без могили та без тіла близької людини? Знаю, що я далеко не перша. Інвалідам приходять повістки, роблять облави по супермаркетах, торгових центрах і серед вулиці вручають повістки. Байдужість, недбалість, неуважність і безпорадність…», – написала Христина.

Андрій Юркевич нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня та похований на Микулинецькому кладовищі у Тернополі.
Loading...Залишити коментар