Будинок Пшонки так і не арештували - Перший Соціальний

Будинок Пшонки так і не арештували

5

pshonka

Будинок, в якому жив колишній генпрокурор України Віктор Пшонка, ще досі не взяли під арешт.

Таку інформацію опублікував на своїй сторінці у Facebook журналіст Дмитро Гнап.

За його словами, у держаному реєстрі нерухомого майна щодо відомого будинку Пшонки в селі Гореничі на Київщині немає жодних обмежень і він, відповідно, може його продати в будь-який момент.

“У державному реєстрі нерухомого майна стосовно нього немає ніяких обтяжень. Тобто, Пшонка може його запросто продати через підставну особу. Або вселитися в нього знову. Хоча, якщо провести належне слідство і судове слухання, можна було б конфіскувати його в дохід держави. Потім продати на аукціоні і придбати пару нових БМП для армії”, – пише журналіст.

Журналістка Катерина Каплюк пише, що справа в тому, що будинок оформлений на далеких родичів Пшонки і таким чином швидко арештувати нерухомість держава не може.
Loading...5 Comments

 1. Бо найперші вороги українського народу це судді та прокурори. Навіть теперішні-нові. Бо насправді вони й не нові. Й найперші зміни у країні треба було починати з докорінної зміни саме цих людей. Наша влада, на жаль, нас зраджує.

 2. Антон on

  Якщо на далеких родичів, то нехай ці родичі покажуть прокуратурі за які кошти і доходи було придбано цю нерухомість.

 3. йцукен on

  неправда, первые враги – депутаты, т.к. они узаканивают методы грабежа народа…

 4. гость on

  Слава прокурорским УБЛЮДКАМ,слава УБЛЮДКУ Яреме.

 5. Наша подоночная власть начала предавать нас и саму идею Майда нас сразу как дорвалась до корыта! Вся их ублюдочная риторика направлена только на “затягивание” поясов простым украинцам и никаких перспектив… А подонок Ахметов и иже с ним разгуливают на свободе, поскольку его коллега по дерибану – Порошенко, совершенно случайно, уговаривая и обсыраясь, в один тур стал нелигитимным президентом!!! Подонки!

Залишити коментар