Бути Президентом найбіднішої країни в Європі - Перший Соціальний

Бути Президентом найбіднішої країни в Європі

0

Петро Порошенко у своїй податковій декларації вказав, що у його власності знаходиться 4,7 га землі. Його землеволодіння і особняк знаходяться в VIP-селищі Козин (Конча-Заспа), який розташований в 13 кілометрах від Києва по Новообухівській трасі.

Про це пишуть Vesti-ukr.

Де саме в Козині величезний маєток Петра Олексійовича, знають всі і без побоювання підказують, як знайти впливового сусіда.

«Йдете постійно прямо по асфальтованій дорозі. Побачите високий паркан, а за ним – купола церкви. Вона у дворі у Петра стоїть. Особиста!», – спрямовує вчителька місцевої школи Валентина і додає, що спочатку огорожа була триметровою.

А після частих візитів журналістів, Порошенко добудував ще два метри у висоту. Тому відразу розглянути купола за парканом виявилося непросто. Зате помітно, що з боку вулиці відсутні камери стеження.

Більше нічого з проїжджої частини, на жаль, розгледіти неможливо.

А ось з річки Козинка володіння Порошенка – як на долоні. Масштаб маєтку вразить, напевно, будь-кого. Раніше тут була база відпочинку «Чайка» для співробітників фабрики імені Карла Маркса (нині Roshen).

Тепер на цій території стоять чотири будинки політика: центральний особняк господарів (близько 2000 кв.м., що нагадує «Білий дім» президентів США), два менших (до 1000 кв.м.) і дерев’яний будиночок, який нагадує баню з виходом до водоймища. Також тут є елінг для судів, причал, три альтанки у дворі і ще дві – на воді.

Відзначимо, що Порошенко перегородив 300 метрів берега річки під свої володіння. Ну і персональний храм на ділянці також є в наявності. Місцеві жителі подейкують, що власник кондитерської фабрики Roshen іноді запрошує на службу тутешніх священнослужителів.

За словами Олександра Бондаренка, віце-президента Міжнародної Федерації професіоналів в області нерухомості, ціна цього маєтку складає близько $ 17,5 млн: «Тільки земля коштує приблизно $7,5 млн. – з розрахунку, що сотка в Козині – $ 15 тис. А вартість квадратного метра в кожному з приміщень – приблизно $2 – 2,5 тисячі, тобто 4 тисячі квадратів – 10 мільйонів».
Loading...Залишити коментар