Через бездіяльність міліції загинув цілий «зоопарк»

0

Lama

На фермерському господарстві «Володар», що знаходиться в селі Лішня Дрогобицького району Львівської області, від голоду померло майже два десятки тварин.

Власник ферми Ровенський Володимир Степанович ще влітку виїхав у невідомому напрямку, за чутками, через конфлікти з іншими бізнесменами. Тварини залишились без нагляду, а точніше на вірну голодну смерть.

Poni

Ні міліція, ні місцева влада не хотіли порушувати межі фермерського господарства, а більшість місцевого населення виявилось занадто заляканими бізнесменом Ровенським, який вів себе в селі, як місцевий князьок. Міліція стверджувала, що не може порушувати право приватної власності.

Trup Lamy

Trup_Strausa

Після багаторазових звернень в міліцію та місцеву сільраду небайдужі місцеві мешканці звернулись до екоактивістів зі Львова, яких право «священної» приватної власності не зупинило. На місці активісти та мешканці села побачили жахливу картину. З майже трьох десятків тварин загинуло від голоду та морозу дві третини, а це 2 лами, 5 поні, близько 10 овець, 2 страуси. Та частина тварин, що залишилась живою, а це лама, 2 поні та сім овець, були у жахливому стані і, тільки дякуючи активістам, тепер мають шанс на порятунок.

Trup_JagnJaty

Активісти подали заяву в міліцію і дали слідчому 48 годин на те, щоб він видав ухвалу про вилучення тварин, адже навіть у такому жахливому випадку «самовільне» вилучення тварин може закінчитись проблемами для активістів. Сьогодні слідчий суддя видав необхідну санкцію і незабаром активісти заберуть тварин у «Еколого-натуралістичний центр» у Львові, де за ними доглядатимуть спеціалісти.

Loading...Залишити коментар