Через борги Харків позбудеться тролейбусів та трамваїв

0

trolejbus

57 тролейбусів та 10 трамваїв Харківська міська рада змушена повернути польській компанії «Приватні інвестиції» через борги за кредитним договором.

Так постановлено в рішенні Львівського апеляційного господарського суду в Єдиному держреєстрі судових рішень. Як зазначено в рішенні, тролейбуси та трамваї передавали в рамках лізингової програми, але тепер зобов’язані повернути за борги. Загальна вартість транспорту, який повинні відати – 40,3 мільйона гривень. При цьому зазначено, що засновник «Приватних інвестицій» – польський акціонерний банк «Загальна ощадна каса».

Ще в травні 2014 року господарський суд Львівської області ухвалив рішення про передачу «Приватним інвестиціям» вже переліченого транспорту. Крім того, ще 33 тролейбуса належать компанії за договором про виконання грошових зобов’язань від 13 листопада 2014 року. Він був укладений з попереднім власником транспорту компанією «Кредит фонд», зазначено в документі.

Міська рада Харкова подала апеляцію. Представники міськради стверджували, що протягом 2006-2011 років з міського бюджету за договором фінансового лізингу направили 48,1 мільйона гривень, а 4,2 мільйона гривень передали з держбюджету, пише Кореспондент.

Також суд першої інстанції не дослідив обставини переходу до компанії права вимоги по портфелю заборгованостей, зазначив представник міськради.

Рішення львівського суду вступило в силу 30 червня.
Loading...Залишити коментар