Через недбалість начальства двоє чернігівських робітників загинули на мосту через Дніпро

0

У п’ятницю 12 липня до лінійного відділення міліції на станції Чернігів надійшло повідомлення про загибель на залізничному мосту через Дніпро двох людей. На місце пригоди виїздили Чернігівський  прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері та слідчо-оперативна група.

Встановлено, що під час виконання робіт з підвищеною небезпекою — фарбування залізничного мосту через р. Дніпро на 127 км. перегону Неданчичі-Йолча внаслідок падіння з висоти на землю були смертельно травмовані два працівники  Чернігівської дистанції колії, 1970 та 1976 років народження.

Повідомлення за вказаним фактом зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), процесуальне керівництво досудовим розслідування здійснює Чернігівська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, яка підозрює що винуватцями трагедії стали начальники загиблих. Вживаються необхідні слідчі дії для встановлення усіх обставин загибелі людей, зокрема забезпечення відповідних умов праці, додержання вимог техніки безпеки тощо. Хід розслідування взято на контроль прокуратурою області.
Loading...Залишити коментар