Через заборгованість із зарплат медики масово вийшли на протест

0

Днями працівники усіх медичних установ міста Самбора, що на Львівщині, вийшла на мітинг, адже і далі працюють, не одержавши за 2 місяці зарплати.

7липня на зустрічі представників медицини з керівництвом області і міста, яка відбулась в районній раді, було прийнято рішення поїхати на прийом до голови Львівської ОДА Олега Синютки, але ця зустріч за словами медиків виявилася безрезультатною.

У Львівській ОДА КЗ “Самбірська ЦРЛ” розглядають, як заклад м. Самбора та навіть є доручення на ім’я голови РДА Миколи Фрея, головного лі-каря ЦРЛ Степана Скірина та Самбірського міського голови Юрія Гамара “Щодо доцільності існування КЗ “Самбірська ЦРЛ”. Отже, порятунок тих, хто тоне – у руках самих потопаючих, пише Голос Самбірщини.

Підтримати медиків прийшли і пацієнти з району, адже тут, з їхніх слів, надають медичну допомогу на високому рівні.

Лунали звинувачення у бік керівництва району, яке, на їхню думку, виділило кошти на КЗ “Самбірська ЦРЛ” по залишковому принципу і уже зараз виникла заборгованість із виплати заплати, а попереду ще півроку. А також без погодження з медичними комісіями Самбірських районної та міської рад по суті віддали Рудківську районну лікарню Городоччині. Тож, як бути – ніхто не знає…

А щодо оптимізації, то такі заходи можуть стати причиною того, що госпітальний округ може опинитися з центром у Старому Самборі або Дрогобичі.

Наступний мітинг має відбутися 18 липня.
Loading...Залишити коментар