Через зміни клімату Бангкок може скоро піти під воду

0

Якщо клімат не зміниться в кращу сторону за швидкий час, то Бангкок (столиця Таїланду) може через 10 років піти під воду.

Про це повідомило видання AFP, пишуть Букви.

З підвищенням температури аномальні погодні умови, такі як більш потужні циклони, нестійкі опади і інтенсивні посухи і повені, як очікується, з часом погіршаться.

“Майже 40 відсотків” Бангкока буде затоплено в 2030 році через сильні опади та змін до погодних умовах”, – йдеться в звіті Всесвітнього банку.

“В даний час столиця” тоне від одного до двох сантиметрів на рік, і в найближчому майбутньому існує небезпека масових повеней. Місто “вже в значній мірі знаходиться під рівнем моря”, – сказала Тара Буакамбрі, представник Грінпісу.

Відзначається, що в 2011 році, коли сезон мусонів приніс найгірші повені протягом десятиліть, п’ята частина міста вже перебувала під водою.

Експерти кажуть, що неконтрольована урбанізація і ерозія берегових ліній поставлять Бангкок і його жителів в критичну ситуацію.

Сьогодні уряд намагається боротися з наслідками зміни клімату, будуючи мережу муніципальних каналів до 2600 кілометрів з насосно-компресорними станціями і вісьмома підземними тунелями для евакуації води, на випадок, якщо станеться стихійне лихо.
Loading...Залишити коментар