Чи бути червоному прапору у Львові?

0

prapor-SRSR

Симоненківці та їхні прихильники у Львові збираються святкувати День перемоги з прапорами СРСР, а місцеві представники ВО «Свобода» обіцяють через суд заборонити всі заходи на 9 травня.

«Зранку 9 травня ми прийдемо покласти квіти на Марсовому Полі і на Пагорбі Слави полеглим у Великій вітчизняній війні і обов’язково з Прапором Перемоги. В законі про відзначення Великої вітчизняної війни записано, що усі заходи проводяться з символікою цієї війни. Закон прийнятий 13 років тому і досі все було нормально. Я дію в рамках закону. Все інше – справа правоохоронних органів», – заявив представник «Антифашистського комітету Львівської області» Олександр Калинюк.

Їхні опоненти з ВО «Свобода» попереджають, що будуть робити все, щоб акція не відбулась.

«Ми вже звернулися до міського голови Андрія Садового і до начальника міліції Львівщини Дмитра Загарії з вимогою звернутися до суду про заборону будь-яких заходів у цей день. Пан Калинюк під час «Революції гідності» був у Москві і отримував там настанови. Про що ще можна говорити? Потрібно скоординувати дії міліції і громадян, щоб патрулювати вулиці міста і не допустити провокацій. Зараз багато хлопців повернулися з війни і реакція на червоний прапор і георгіївські стрічки може бути непередбачувана. Повинен взяти гору здоровий глузд», – – розповів «Прес-центру» голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук.

Загалом у Львові 9 травня, з часів незалежності, постійно використовується політичними партіями з ультраправого крила та так званого «лівого», щоб найбільше привернути увагу до своєї політичної сили.
Loading...Залишити коментар