Чи можуть геї бути патріотами? Роздуми мера зі “Свободи”.

0

Одіозний мер Івано-Франківська, “свободівець” Руслан Марцінків заявив, що не збирається відмовлятися від своїх слів про те, що «гей не може бути патріотом».

Голова міста в інтерв’ю УП заявив, що це його позиція «як християнина», пише Заборона.

23 березня 2016 року на віче під час «Маршу за життя та сімейні цінності» в Івано-Франківську голова міста Руслан Марцінків заявив, що «гей не може бути патріотом, патріотом може бути тільки християнин».

«Перед виборами мене в ефірі «1+1» запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот – той, хто вірить в Бога», – зазначив Марцінків.

В інтерв’ю УП, яке вийшло 26 червня 2018 року, Марцінків заявив, що не збирається відмовлятися від своїх слів. Відповідаючи на заперечення, що багато геїв захищають Україну на Донбасі, мер попросив «привести хоча б кілька підтверджених фактів, що такі люди дійсно захищають нашу країну зі зброєю в руках».

Також він додав: «Ця думка була озвучена мною в ефірі телеканалу «1+1». І своїми голосами виборці міста дали оцінку цій моїй позиції. Вони підтримали мене разом з цією тезою, віддавши свій голос на мою користь».

Разом із цим мер Івано-Франківська зазначив, що його слова не означають, що хтось збирається втручатися в особисте життя: «Мова не про те, що хтось втручається в особисте життя. Йдеться про пропаганду таких речей. Мені б дуже не хотілося, щоб у нашій Українській державі, яку я вважаю християнською, піднімалося питання пропаганди такого явища».
Loading...Залишити коментар