Чи вплине збільшення мінімалки на діючі субсидії - Перший Соціальний

Чи вплине збільшення мінімалки на діючі субсидії

0

zarplata

З січня 2017 року в Україні плануються підвищення мінімальної зарплати вдвічі. Тепер її розмір має сягнути 3200 грн. Та як це може позначитись на нарахуванні вже діючих субсидій.

«Збільшення доходу впливає на розмір субсидії, але ми знаємо, що субсидія розраховується за попередній рік. Тобто, зараз люди отримують субсидії на основі доходу за 2015 рік, – пояснює чиновник. – Якщо мінімальна заробітна плата збільшиться у 2017 році, то це матиме вплив на субсидії у 2018», – заявив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський вчора 16 листопада, під час брифінгу.

Водночас Боярський зазначив, що те, як саме підвищення мінімальної зарплати вплине на субсидії, поки що прогнозувати рано. Адже є ймовірність того, що за цей час можуть відбутись зміни щодо нарахування адресної допомоги.

Зокрема у Тернопільській області станом на сьогодні понад 52,5% сімей отримують житлові субсидії та їх кількість неспинно збільшується. Які ще сюрпризи їм чекати у квитанціях наразі невідомо.
Loading...Залишити коментар