Чиновникам вдається купувати авто за дешевими цінами - Перший Соціальний

Чиновникам вдається купувати авто за дешевими цінами

1

У мережі Інтернет часто можна побачити обурення громадян щодо ставок зборів на ввезення автомобілів з-за кордону.

Представники тернопільського «Автомайдану» вирішили проаналізувати, чи існує така проблема у самих чиновників, пише 0352.

За даними членів громадської організації, у 2016 році окремі посадовці міськради Тернополя стали власниками автомобілів.

«Ми порівняли вартість придбання легківок із ринковою ціною подібних на найбільших інтернет-майданчиках з продажу автомобілів.

Калуш Катерина Вікторівна (начальник відділу зв’язків з громадськістю) у 2016 році придбала автомобіль CHERY QQ, 2010 р.в. за 18 тис. грн. Водночас ринкова вартість такого авто стартує від 3000 доларів США (приблизно 78 тис. грн.);

Бесага Андрій Васильович, син начальника управління містобудування, у 2016 році придбав TOYOTA CAMRY, 2004 р.в. за 45 тис. грн. – ринкова вартість від 7000 дол. США (182 тис. грн.)

Мабуть, чиновників, не дуже цікавлять збори за ввезення автомобілів, оскільки купують вони їх в Україні за цінами в рази нижчими за ринкові, а подекуди й дешевше, ніж за кордоном.

Цікаво, що продають транспортні засоби чиновники за цінами, що відповідають ринковим. Так, член виконкому Якимчук П. М. продав ВАЗ 2107 (1998 р.в.) за 50 тис. грн (тобто дорожче, аніж син Бесаги придбав новішу TOYOTA CAMRY), а новачок виконкому Гаврилюк С. В. продав свій MITSUBISHI LANCER (2007 р. в.) за 172 тис. грн», – йдеться у повідомленні Автомайдану.
Loading...1 коментар

Залишити коментар