Чиновники «не можуть» захистити Куяльницький лиман

0

kujaljnyk

Доки чиновники Одещини збираються на наради та обговорюють, як захистити Куяльницький лиман, водойма систематично знищується через свавілля бізнесу.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав відомий еколог та доктор біологічних наук Іван Русєв.

Зі слів еколога складається враження, що чиновники не те що не можуть, а просто не хочуть зберегти Куяльницький лиман для нащадків.

«Днями в ОДА відбулася нарада щодо захисту унікального водойми. Були запрошені чиновники різного рівня, правоохоронці, науковці, представники громадських організацій. У процесі обговорення, складалося таке враження, що при величезному числі чиновників, інспектуючих органів, правоохоронців, при харизматичному губернаторі Саакашвілі, злочинне свавілля по повному перекриттю стоку річки Великий Куяльник, шляхом спорудження греблі через всю заплаву, а також знищення і нівечення природних схилів, незаконний вивіз щодня сотень тонн піску, крадіжка електроенергії у величезних масштабах для сумнівного кар’єра з розробки ракушняка, не тільки не зупиняється, а, навпаки, посилюється.

Тим часом, вирішення питань збереження цієї унікальної екосистеми Куяльника, шляхом додання статусу національного природного парку, наукове обґрунтування якого наша група вчених поклала на стіл ОДА більше 5 років тому, на даний момент, повністю заморожено. Захистити Куяльницький лиман від сьогоднішнього дерибану і нівечення, реально нікому», – написав Іван Русєв.
Loading...Залишити коментар