Чиновники підставляють під ризик Куяльницький лиман

0

kujaljnyk

Вчені-екологи ведуть боротьбу за створення на території Куяльницького лиману та прилеглих територій Національного природного парку.

Як пише на своїй сторінці у Facebook відомий еколог та доктор біологічних наук Іван Русєв, все, як завжди, впирається у бездіяльність та злочинну діяльність чиновників.

«Довгі і палкі дискусії з питань про статус Куяльницького лиману, в якійсь мірі примирили групи вчених про майбутній статус цього унікального водоймища і його прилеглих територій. Як і переконувала наша команда вчених, група Степаненко С.М., Бабова К.Д. погодилася з тим, що тут може бути створений як Національний природний парк, так і одночасно лиман може мати статус курорту державного значення. Вчені обох груп зробили на голому ентузіазмі все, що від них залежить. Однак, кошти, виділені обласною радою на підготовку картографічних матеріалів як по національному парку, так і по курорту, а також кошти на моніторинг результатів подачі морської води в лиман одеськими інститутами, через бездарність керівника департаменту екології ОДА на ці роботи не виділяються. Всі тендери були злочинно завалені департаментом.

Ризики для унікального водоймища зростають через саботаж і бездарності директора департаменту екології. З сьогоднішнього дня цей чиновник буде знаходитися «на килимі» у М.Саакашвілі. Виявляється у директора департаменту Ставнійчук А.П. великий боржок і гальмо з реалізації програми очищення каналізаційних стоків у м.Вилкове, де він вже майже 3 роки разом з колишнім своїм директором департаменту Яцковим А. думають, як “розпиляти” кошти в сумі близько 4 мільйонів у.о, не дивлячись на критичність ситуації у вилківчан», – написав Іван Русєв.
Loading...Залишити коментар