Чиновники задекларували виграшів майже на 8 мільйонів

0

Українські чиновники в 2015-2018 роках вказали в своїх деклараціях виграші в лотереї і на букмекерських ставках в розмірі 7,874 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші».

Найбільшу суму від виграшу в лотерею задекларував народний депутат від «Самопомочі» Павло Кішкар. У своїй декларації за 2015 рік він вказав, що виграв в лотерею 1,2 млн грн. Кішкар пояснив, що зміг виграти завдяки математичному аналізу.

1 млн грн виграшу принесла лотерея «Лото-Забава» начальниці відділу освіти Шполянської міської ради Черкаської області Ірині Каландирець.

777 тисяч грн заробила в лотерею дружина начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Олександра Мороза, вивівши свого чоловіка на третє місце рейтингу.

Однопартієць Олега Ляшка Олексій Ленський у 2015 році виграв у «Української національної лотереї» 9,5 тис грн, а в 2016-му — майже 562 тисячі грн. У декларації за 2017 рік сума виграшу Ленського становила 76,5 тисяч гривень.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко виграв в лотерею тричі. 24 жовтня 2017 року він подав декларацію про суттєві зміни, в якому повідомив про три виграші в «УНЛ» на загальну суму 571 тисяча гривень. Принесли їх Ляшко, нібито, ставки на футбольні матчі.
Loading...Залишити коментар