Член журі у Каннах: немає жіночого представництва на конкурсі - Перший Соціальний

Член журі у Каннах: немає жіночого представництва на конкурсі

0

Член журі 70-го Каннського кінофестивалю, акторка Джессіка Честейн заявила про нестачу якісного жіночого представництва в кіно на фестивалі.

Актриса сказала, що вважає зображення жінок у представлених в Каннах фільмах “досить тривожними” в цілому, повідомляє Variety .

“Я дійсно вірю, якщо у вас є жіноча розповідь, у вас також будуть справжні жіночі персонажі”, – сказала Честейн.

“Я вперше переглянула 20 фільмів за 10 днів, і мені подобаються ці фільми. І одна річ, яку я дійсно зрозуміла з цього досвіду, – це те, як світ бачить жінок через жіночих персонажів, які я побачила. І це було дуже тривожно, чесно кажучи”, – додала член журі.

Актриса зізналася, що серед фільмів були деякі винятки, але переважно вона була здивована показом жіночих персонажів на екрані.

“Сподіваюся, що коли ми включимо більше жінок-оповідачів, то матимемо більше жінок, яких я знаю в своєму повсякденному житті, – які активні, займаються своєю діяльністю, а не просто реагують на чоловіків, що їх оточують. У них своя точка зору”, – сказала Честейн.

Думку Честейн підтримали й колеги. Режисер фільму Тоні Ердманн Марен Аде зазначила, що журі “не давало нагороди жінкам лише тому, що вони жінки”, і закликала не тільки показувати більше жінок-режисерів, але і більш відповідний матеріал. “Нам не вистачає багатьох історій, які вони можуть розповісти, не тільки жіночих персонажів, але їхнього погляду на чоловіків”, – сказала вона.

Китайська актриса і член журі Фань Бінбін додала: “Ми хочемо спонукати жінок-кінематографістів представляти більше жіночих персонажів”.
Loading...Залишити коментар