Члени профспілки “Захист праці” зайняли офіс підприємства

0

a_ee3571f4Більше 10 членів профспілки “Захист праці” 7 лютого зайняли адміністративні приміщення одного з київських підприємств.Вони вимагають виплатити зарплату двом жінкам-членам профспілки, які здійснювали тут ремонт.

В офісі на вулиці Радищева, 10 ми зробили ремонт, поклеїли шпалери, пофарбували, але нам ніхто нічого не заплатив. Нас наймав Олексій, який назвався директором фірми, розташованої у цьому приміщенні. Коли я запитала, як називається його фірма, мені відповіли, що це не моя справа. Сказали клеїти шпалери, а потім зі мною розрахуються. Пройшло уже 4 місяці, але нам заплатили лише 1 тис. з обіцяних 3,5 тис.”, – розповіла постраждала Оксана Борисова.

Разом з Оксаною активісти профспілки прийшли до офісу боржника з вимогою оплати праці. “Директора Олексія” на місці не виявилося. Працівники офісу повідомили, що приїжджати він не збирається, а самі викликали міліцію. Проте, приїзд міліціонерів закінчився тим, що правоохоронці прийняли від активістів заяву про злочин з боку ймовірного директора підприємства Олексія. Після цього міліціонери залишили офіс.

“Наша головна мета — повернути зарплату працівниць. Але “Директор Олексій” чомусь ховається від нас і з якихось незрозумілих причин боїться приїхати. Нам відомо, що він навіть їхав сюди, але передумав, дізнавшись, що тут вже є міліція. Яку, до речі, викликали його ж співробітники. Ми написали заяву про злочин, сьогодні її мають внести в реєстр і порушити кримінальну справу. До того ж, нам вдалося заблокувати роботу підприємства щонайменше на один день. Наразі ми плануємо не покидати це приміщення, поки з жінками повністю не розрахуються”, – стверджує голова профспілки “Серп і молот” КМПС “Захист праці Вітальй Мохинько.

Ймовірні співробітники “Директора Олексія” відмовилися коментувати ситуацію і навіть не назвали назву компанії, у якій вони працюють.

Станом на 22:00 активісти профспілки залишалися у приміщенні.
Loading...Залишити коментар